Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::

::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Трябва ли да махнат правата на Shut Up

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ли да махнат правата на Shut Up   Трябва ли да махнат правата на Shut Up EmptyСря Мар 04, 2009 2:18 pm

Които мисли че трябва да махнат правата на shut up да пише тук.
Върнете се в началото Go down
Freshko
Forum Maniak
Freshko


Брой мнения : 28
Age : 31
Location : BlaGoevGraD
Registration date : 14.01.2009

Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: /   Трябва ли да махнат правата на Shut Up EmptyСъб Мар 07, 2009 8:20 pm

Аз смятам че трабва да махнат правата на Shut Up !? защото когато го убивам винаги ме киква или банва ! censored BAN wtf
Върнете се в началото Go down
Toli
Pro Fen
Toli


Брой мнения : 47
Registration date : 16.11.2008

Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да махнат правата на Shut Up   Трябва ли да махнат правата на Shut Up EmptyВто Мар 10, 2009 11:57 pm

Вижте сега момчета..просто несте уцелили момента затова Shut Up неви харесва като админ..просто по някога си толкова нервен когато играеш заради хакери и др и даваш банове просто зада се успокоиш..Аз също го правя това даже много често.Разберете ме подържам този сарвар вече 3 или 4 години и ми е омразнало от малки лапета да ми влизат с хакове и да се правят на интересни smile просто на моменти неможеш да се здържаш..Аз спирам безприичинните банове ! Knife ! cooL
Върнете се в началото Go down
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да махнат правата на Shut Up   Трябва ли да махнат правата на Shut Up EmptyСря Мар 11, 2009 10:52 am

много е пекан Shut up smile ама малко се държи гръбо със хората
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
huffeN.
Admin
huffeN.


Брой мнения : 85
Location : KazanLaK
Registration date : 16.11.2008

Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да махнат правата на Shut Up   Трябва ли да махнат правата на Shut Up EmptyСъб Мар 21, 2009 7:22 pm

b-A-d-b-0-y написа:
много е пекан Shut up smile ама малко се държи гръбо със хората

Да,Прав си много е пекан, като станах админ , след 1 седмица направиха и Shut с ника (plezLyY.) или точно как се пишеше, не помня. Тааа Красито ми е един от най-добрите приятели в сървъра, ТОЛИ забрана : Не махай правата на Shut =] haha
Върнете се в началото Go down
https://freeheads.bulgarianforum.net
Sponsored content





Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да махнат правата на Shut Up   Трябва ли да махнат правата на Shut Up Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трябва ли да махнат правата на Shut Up
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.:: :: Forum :: Мнения и предложения-
Идете на: