Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::

::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вицове

Go down 
+2
b-A-d-b-0-y
huffeN.
6 posters
АвторСъобщение
huffeN.
Admin
huffeN.


Брой мнения : 85
Location : KazanLaK
Registration date : 16.11.2008

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Вицове   Вицове EmptyНед Фев 01, 2009 12:30 pm

Стига толкова мислене ... Треба и хумор да има Побликувайте само по един виц , моля smile

Американски хипнотизатор пред голяма аудитория. Гледа към залата и казва:
- Dance!
Всички танцуват.
- Cry!
Всички плачат.
- Laugh!
Всички се смеят.
Изведнъж случайно се спъва и казва:
- Shit!
... и се наложило две седмици да мият залата.
Върнете се в началото Go down
https://freeheads.bulgarianforum.net
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyВто Фев 03, 2009 10:15 am

В тъмна улица се разминават двама.
- Господине, да сте виждал наоколо полицай? - пита единият.
- Не, не съм - отговаря другият.
- Добре тогава, сваляйте палтото и часовника!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyСря Фев 04, 2009 4:15 pm

Учителка пита учениците, какви ще станат като порастнат.
Петьо: Аз ще стана лекар.
Гошко: Аз ще стана пожарникар.
Марийка: Аз ще стана *****.
Иванчо: Аз ще помогна на Марийка да стане *****.
Върнете се в началото Go down
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyПон Фев 09, 2009 10:07 am

много добри вицове слагайте още ... в този сайт трябва малко да има и вицове
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyВто Фев 17, 2009 1:25 pm

Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря:
- Да?
- Вкъщи ли си?
- Не! На вилата съм!!!
- А кога ще се прибереш вкъщи?
- Утре!
- Добре, дотогава значи!
Върнете се в началото Go down
KicK
Member
KicK


Брой мнения : 11
Registration date : 18.02.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyНед Фев 22, 2009 9:39 am

Мъж се прибирал вкъщи от работа, когато се сетил, че е забравил за рождения ден на малката си дъщеричка. Знаел, че обича кукли, затова се отбил в магазин за играчки и попитал продавачката дали имат кукли Барби.
- Естествено - отвърнало момичето. - Имаме „Барби отива на фитнес" за деветнайсет долара деветдесет и пет цента, „Барби отива на бал" за деветнайсет долара деветдесет и пет цента, „Барби отива на пазар" за деветнайсет долара деветдесет и пет цента, „Барби оти
ва на нощен клуб" за деветнайсет долара деветдесет и пет цента и „Разведената Барби" за двеста и петдесет долара.
Мъжът се озадачил.
- Защо всички други струват по деветнайсет долара деветдесет и пет цента, а „Разведената Барби" - двеста и петдесет?
- Защото - пояснила продавачката, - разведената Барби върви с къщата на Кен, колата на Кен, яхтата на Кен и мебелите на Кен.
Върнете се в началото Go down
Freshko
Forum Maniak
Freshko


Брой мнения : 28
Age : 31
Location : BlaGoevGraD
Registration date : 14.01.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: /   Вицове EmptyНед Фев 22, 2009 10:41 pm

Футбола от гледна точка на Фройд:
Футболното поле е леглото;
Топката - кръгъл фалически символ;
Вратата - явен женски символ;
Удар по вратата - мъжки оргазъм;
Удар по вратата, спасен от вратаря - женски оргазъм;
Гол - зачатие (порочно);
Наказателен удар - планиран секс;
Ъглов - планиран секс с извращения;
Единадесетметров - планирано зачатие;
Спасен от вратаря единадесетметров - многократен оргазъм;
Стена - ненадеждно противозачатъчно средство;
Засада - преждевременна еякулация;
Наказателни дузпи - изкуствено оплождане;
Арбитър - съзнателни, подсъзнателни и несъзнателни комплекси;
Жълт картон - направление за кожно-венерическия диспансер;
Червен картон - временна импотентност;
Коментатор - говорещ импотент - воайор;
Дузпа - либидо;
Женски футбол - латентно псевдо-лесбийство;
Треньор - жестокия личен психоаналитик;
Световния шампионат - суингинг парти;

На полувремето треньорът:
- Защо вкара гол на собствената си врата?
- Тези врати толкова си приличат.

Първи учебен ден в едно средно училище в САЩ. Учителката предсравя на децата новият им съученик Такиро Сузуки от Япония.

Часът започва, учителката пита:

- Сега ще видя колко познавате американската история! Кой е казал: “Свобода или смърт!”?

В класната стая е тихо и само Сузуки вдига ръка:

- Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 година

- Много добре, Сузуки! А кой е казал: “Държавата, това е народът и затова винаги ще съществува!”?

Сузуки става:

- Абрахам Линкълн, Вашингтон, 1863 година.

Учителката строго поглежда другите ученици и казва:

- Засрамете се! Сузуки е японец, а познава американската история по-добре от вас!

От задните чинове се чува тих глас:

- Пукнете посрани японци!

- Македонският премиер към министъра на финансите, приемане на бюджета, Скопие, 2004 година!

Дребничка възрастна госпожа влязла в Чейс Манхатън Банк и попитала дали може да си открие сметка.
- Естествено - казал управителят. - Колко искате да вложите?
- Три милиона долара - отвърнала възрастната госпожа.
Управителят ахнал.
- Това са много пари. По какъв начин ще ги преведете в сметка та си?
- В брой. Нося ги в тази торба. Вижте сам, ако искате.
Управителят надзърнал в найлоновата торба, в която имало няколко пачки новички зелени банкноти. Това било твърде необикновено и той решил да осведоми президента на банката, който надлежно поканил възрастната госпожа в кабинета си, за да се заеме лично с въпроса.
Президентът бил самото очарование. Той наредил да донесат чай и бисквити за ценната нова клиентка на банката.
- Ако може да попитам, откъде се сдобихте с тези пари? – полюбопитствал президентът.
- От хазарт - отвърнала възрастната госпожа. Той се изненадал.
- От какъв хазарт?
- А, обзалагам се с хората за всевъзможни неща и обикновено печеля. Например залагам сто хиляди долара, че до утре на обяд ташаците ви ще станат квадратни. И приемам облог четири към едно. Имате ли да заложите двайсет и пет хиляди долара?
Президентът почти онемял.
- Не е морално да приема парите ви, защото се боя, че няма начин да спечелите този облог.
- Е, щом не искате да приемете облога, започвам да се питам дали тази банка е подходяща за парите ми.
Президентът в никакъв случай не искал да изгуби клиентката си.
- Да не бързаме - казал той. - Добре, приемам облога ви, щом сте абсолютно сигурна.
- Абсолютно - заявила дребничката възрастна госпожа. - И не се бойте за мен. Знам какво върша. До утре в дванайсет без петнайсет.
Същата нощ президентът на банката се будил през час, за да проверява дали ташаците му са станали квадратни. Всичко в това отношение било наред. В дванайсет без петнайсет на другия ден дребничката възрастна госпожа дошла в банката заедно с адвоката си.
- Адвокатът ми е тук като свидетел - пояснила тя, когато влезли в кабинета на президента.
Точно в дванайсет президентът обявил, че печели облога, но дребничката възрастна госпожа поискала той да си събуе панталона, за да се увери. Банкерът се подчинил. Тя го опипала и заявила, че ташаците му не са квадратни.
- Предполагам, че печелите облога - казала госпожата и му връчила стоте хиляди долара. В това време адвокатът започнал да си удря главата в стената.
- Какво му става? - попитал президентът на банката.
- Оставете го този нещастник - отвърнала дребничката възрастна госпожа. - Разбирате ли, обзаложих се с него на един милион долара, че до днес на обяд ще съм хванала президента на Чейс Манхатън Банк за ташаците!

В двореца на царя живял неговият млад и верен коняр. Той бил верен, но имал едно тайно и опасно желание - да полиже големите и сочни цици на царицата! Един ден не се сдържал и споделил с придворния лекар мъката си. Лекарят помислил, смилил се над човешката неволя и казал:

- Има начин да ти помогна, но в момента имам нужда от малко пари.Съгласен ли си?

- Колкото кажеш, само сбъдни мечтата ми - светнали очите на мераклията.

Още на следващия ден лекарят издебнал царицата, докато се къпе и насипал в сутиена й гъделичкаща пудра. Излязла царицата от банята, сложила сутиена на пищните си гърди и пудрата мигом подействала. Сърбят я циците... не се трае! Мигом отърчала при царя и му ревнала, а той... естествено ревнал да дойде лекаря. Минути по късно, лекарят замислено преглеждал царицата, почесал по брадичката и мъдро казал:

- Болестта е рядка, но лечима. Тук в двореца живее един коняр. Той трябва четири часа да ближе гърдите на царицата. Друг лек няма! Какво да направи царя? Повикал коняра при себе си и му обещал да го набучи на кол, ако някой узнае какво ще се случи. Сбъднал мечтата си младия коняр. След като приключило всичко, дошъл лекарят и помолил:

- Плати ми, нали обеща.

- Какво? Я си гледай работата, изнудвач такъв.

Лекарят въздъхнал, навел глава и си тръгнал. На следващият ден се чука на вратата на коняра. Отваря той, а насреща му лекаря:

- Здравей приятелю, има заповед веднага да се явиш в двореца. Познай кой го сърби кура!

Американците измислят супер сейф и организират конкурс с награден фонд от 1 000 000 долара за този, който го отвори. Пробват се крадци от цял свят, пускат най-добрите от затворите, но никой не може да го отвори. На последния ден пристига Бай Ганьо, влиза в стаята със сейфа и…
На сутринта заглавие във вестника: “Българинът Бай Ганьо успя да отвори сейфа с неизвестния до сегa инструмент ‘тесла’ и с вълшебните думи ‘е те сеа ти е*ах мамата!’”.

Двама близнаци играели карти в корема на ***** си и едното бебе казало аз няма да играя.Другото попитало защо, а първото отговорило, че един гологлав чичко постоянно влиза и му вижда картите!
Върнете се в началото Go down
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyВто Мар 03, 2009 6:43 pm

В България отново настъпила криза. Всичко поскъпва, хората обедняват. В час на класния учителката решила да пита децата как техните семейства ще се справят. Пръв вдигнал ръка Тошко.
Учителката:
- Кажи Тошко, моето момче как вашето семейство ще се справи?
Тошко:
- Ами татко реши да отвинти всички крушки и да остави само една. като се местим в друга стая, местим и крушката и така ще икономисаме от ток.
Петърчо и той вдигнал ръка.
Учителката:
- Кажи Петърчо, вие как ще се справите?
Петърчо:
- Ами тати реши да затапи всички чешми, и да остави само една, за миене за пиене за всичко. Така ще икономисаме от вода.
Учителката:
- Браво Петърчо. Иванчо а ти защо мълчиш? Я кажи вие как ще се справите?
Иванчо:
- Ами ние госпожо, решихме да продадем мама.
Учителката:
- Е как така бе Иванчо, ще продавате ***** ти?! Защо?
Иванчо:
- Ами аз не суча, тати не ебе, за какво да я храним.
Върнете се в началото Go down
DeagLe*onLe*ZaykiK*

DeagLe*onLe*ZaykiK*


Брой мнения : 8
Registration date : 11.03.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyСъб Мар 14, 2009 12:51 pm

Две блондинки си виждат след 14-ти февруари:
- Как изкара празника?
- В леглото.
- И много ли хора имаше?
Върнете се в началото Go down
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове EmptyНед Мар 15, 2009 1:04 pm

В лодка по средата на живописно езеро младеж се обяснява в любов на девойка. След това казва:
- Аз, разбира се не обичам леснодостъпни особи, обаче ти все пак не забравяй, че сме взели лодката само за един час!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вицове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.:: :: Forum :: Игри и закачки-
Идете на: