Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::

::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.::
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife

Go down 
+3
Rexpet
freakY_On3
BlizZ
7 posters
АвторСъобщение
BlizZ
Good Member
BlizZ


Брой мнения : 15
Age : 31
Registration date : 18.11.2008

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyПет Яну 23, 2009 8:19 pm

Задавам вапроса за да разбера кой е НАЙ-НАЙ(моля отговорите само от играчите в сървара)!
Върнете се в началото Go down
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyНед Яну 25, 2009 8:13 am

За мен най-добрите са huffeN и Krisko защото те играят най-много в сървъра и като има хакери те ги банват
Върнете се в началото Go down
BlizZ
Good Member
BlizZ


Брой мнения : 15
Age : 31
Registration date : 18.11.2008

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyСря Яну 28, 2009 2:16 pm

Според мен пък сам аз най-добрия haha bleh geek Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Rexpet

Rexpet


Брой мнения : 8
Registration date : 11.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyПет Яну 30, 2009 7:56 pm

huffen i ppl.progressive според мен са най-добрите wink
Върнете се в началото Go down
Freshko
Forum Maniak
Freshko


Брой мнения : 28
Age : 31
Location : BlaGoevGraD
Registration date : 14.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: /   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyПет Яну 30, 2009 8:56 pm

BlizZarD , huffeN , Bugs Bunny - според мен са най-добрите !! wink smile
Върнете се в началото Go down
huffeN.
Admin
huffeN.


Брой мнения : 85
Location : KazanLaK
Registration date : 16.11.2008

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyСъб Яну 31, 2009 10:22 am

excited excited excited excited
Върнете се в началото Go down
https://freeheads.bulgarianforum.net
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyНед Фев 01, 2009 11:47 am

За мен най - добрите са huffen и Bliz smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
huffeN.
Admin
huffeN.


Брой мнения : 85
Location : KazanLaK
Registration date : 16.11.2008

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyПон Фев 02, 2009 10:10 pm

Толкова ли ме обичате haha А аз си мисля че целия серв ме мрази шото сам мноо строг angry haha Неска 4 пати по ред пуснах вот "THE BEST ADMIN" "huffeN." "bad boy" "ppl.Progressive" "ppl.Headshot" "rexpet" "blizz" "bugs" Извинявам се но неможах да побера всички =( А резултата на 4-те беше 1.huffeN. за което се чуствах многооо странно защото всички ме псуват lol! wtf sad Междудругото ето класацията .. Броях гласовете smile
1.huffeN.
2.ppl.Progressive
3.blizz , bugs , rex , headshot , bad
Върнете се в началото Go down
https://freeheads.bulgarianforum.net
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyЧет Фев 12, 2009 11:43 pm

брей брей.... мен не ме броят ... хм не стига че деноношно бях там и им махах хакерите а ся .. wtf wtf wtf wtf angry angry spam


Последната промяна е направена от b-A-d-b-0-y на Чет Фев 12, 2009 11:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyЧет Фев 12, 2009 11:44 pm

huffeN не се прави ... единият път бях на 1 място .... !!!!!!!! и никога не съм бил на последно angry angry angry
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyЧет Фев 12, 2009 11:50 pm

" няма тука добри и лоши адмни всички сме злии ... rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer нали банваме :Д:Д:Д за хората сме зли .. scratch king king
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
huffeN.
Admin
huffeN.


Брой мнения : 85
Location : KazanLaK
Registration date : 16.11.2008

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyСъб Фев 14, 2009 10:43 am

b-A-d-b-0-y написа:
huffeN не се прави ... единият път бях на 1 място .... !!!!!!!! и никога не съм бил на последно angry angry angry

?!?!?! Аз броя от сички вотове не само от 1 smile
Върнете се в началото Go down
https://freeheads.bulgarianforum.net
b-A-d-b-0-y
The Biggest Pro
b-A-d-b-0-y


Брой мнения : 87
Age : 28
Registration date : 01.02.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyПон Фев 16, 2009 7:25 pm

и пак не е вярно !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/b-A-d-b-0-y
freakY_On3
The Biggest Pro
freakY_On3


Брой мнения : 90
Age : 27
Registration date : 24.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyВто Мар 03, 2009 5:05 pm

Ееееее тоя Shut up Ме дразни значи днеска аз го дигнах с граната и ти ме кик после го заколих и тои ме бан ебахти шибания педерас! толи махни му правата плс
Върнете се в началото Go down
Freshko
Forum Maniak
Freshko


Брой мнения : 28
Age : 31
Location : BlaGoevGraD
Registration date : 14.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: /   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyВто Мар 03, 2009 6:50 pm

Толи моля ти се земи правата на Shut up ?! мн ме дразни ! Убия го и БАН ? после казва , че сам Хакер ?! ?????? BAN BAN angry angry angry
Върнете се в началото Go down
xXxZv3r4e7oxXx
Good Member
xXxZv3r4e7oxXx


Брой мнения : 23
Age : 29
Registration date : 14.03.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyВто Мар 17, 2009 3:10 pm

Добре ве хора мн. сте ми интересни .... вие изопщо правите ли разлика между hack и hacker ... РАЗЛИКАТА Е ОГРОМНА!!!
Hack-личност която мами чрез програма или код.
Hacker-личност която се занимава във областта на компютрите и създава най-различни файлове.
cooL
Върнете се в началото Go down
Freshko
Forum Maniak
Freshko


Брой мнения : 28
Age : 31
Location : BlaGoevGraD
Registration date : 14.01.2009

Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: /   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife EmptyЧет Мар 19, 2009 7:22 pm

Хакер е многозначна дума !!! Така че ! bleh bleh bleh smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife   Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най-добрия и кой е най-злия админ в сървара на Knife
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Най - добрите играчи в сървара
» Набираме Админи!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Server ::.BG*FRe3 h3dS*pR0*.:: :: Forum :: Мнения и предложения-
Идете на: